Toruń za pół ceny jesień 2018 bogaty jak nigdy dotąd!

09.10.2018 15:22

Jesienna edycja akcji Toruń za pół ceny już coraz bliżej. Od 12 do 14 października miasto Kopernika opanują rabaty do kawiarni, restauracji, instytucji kulturalnych, hoteli, obiektów sportowych, punktów usługowych, sklepów i więcej. 

Toruń za pół ceny jesień 2018 bogaty jak nigdy dotąd

Zbliżająca się edycja na pewno będzie zapamiętana na długo, nie tylko ze względu na jubileuszowy piętnasty numer: tak bogatej oferty nie było jeszcze w całej historii akcji. Aż 223 punkty oferują w niej wybrane produkty, towary, dania czy usługi niższe o połowę, z czego aż 70 to punkty gastronomiczne cieszące się największą popularnością w akcji.

Będzie można nie tylko taniej zjeść w restauracji, ale także wypić kawę, pójść na deser, pozwiedzać, wziąć udział w warsztatach, kupić bilety na koncerty i spektakle, przetestować odwagę na ściance wspinaczkowej, znaleźć wyjście z escape roomu, zrobić zakupy czy odprężyć się u kosmetyczki lub w mini-aquaparku. A to nie wszystko! Szczegóły ofert znaleźć można na http://torunzapolceny.pl/oferta/.

tzpc jesien 2018 grafa

Akcji jak co roku będą towarzyszyć konkursy dla facebookowych fanów. Warto już teraz dołączyć do wydarzenia: Toruń za pół ceny jesień 2018 oraz polubić fanpage: Toruń za pół ceny.

Organizatorem akcji Toruń za pół ceny jest Miasto Toruń

Współorganizator: Meloradio 92,8 fm.