Toruń za pół ceny już 5-7 kwietnia

01.04.2019 16:10

W pierwszy weekend kwietnia warto wybrać się do Torunia, na popularną akcję Toruń za pół ceny, aby skorzystać z rabatów w prawie 200 punktach: od restauracji, kawiarni i klubów po instytucje kulturalne, sportowe i sklepy.

Toruń za pół ceny już 5-7 kwietnia

Lista punktów biorących udział w akcji dostępna jest na stronie: http://torunzapolceny.pl/oferta/

Dobrą wiadomością dla smakoszy jest to, że w szesnastej edycji pojawi się wiele nowości w ofercie gastronomicznej – będzie można wypić kawę i zjeść ciasto a także pójść na śniadanie, obiad czy kolację wybierając z bogatej oferty ponad 60 miejsc - od kuchni polskiej po włoską, japońską czy chińską. Wielbicieli zakupów z pewnością ucieszy fakt, że w najbliższą edycję włączyło się znów aktywnie dużo sklepów – ze względu na niedzielę niehandlową ich oferta dostępna będzie w piątek i sobotę. Specjalną ofertę na weekend zniżek przygotowały między innymi znane marki odzieżowe – dla Pań i Panów, ale również sklepy z butami, biżuterią, kosmetykami, czy optycy. Jak zwykle bogatą ofertę przygotowały także instytucje kulturalne, sportowe i rozrywkowe. Rodziny z dziećmi na pewno ucieszą tańsze bilety do muzeum, planetarium, na ścianki wspinaczkowe, do aquaparków, na interaktywne wystawy w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy czy do szkółki rolkowej. Będzie można zadbać o zdrowie i urodę w klinikach piękności, a nawet skorzystać z usług gwarantujących śnieżnobiały uśmiech. Goście z całej Polski będą też mogli wziąć udział w warsztatach, czy zwiedzić Toruń z przewodnikiem. Mieszkańców z Torunia z wyrafinowanym gustem muzycznym zachęcić mogą tańsze bilety na koncerty Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej, czy te zaplanowane w Dworze Artusa a miłośników komedii  skusi tańszy wstęp na spektakl kabaretowy Teatru Afisz.

Zanim akcja zacznie się na dobre w piątek 5 kwietnia na mieszkańców i turystów standardowo będą czekać liczne konkursy organizowane na Facebooku na fanpage’u akcji. Warto także dołączyć do wydarzenia Toruń za pół ceny wiosna 2019, by być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami tej edycji.

W tej edycji jak zwykle pojawią się też relacje video o przebiegu akcji - od piątku do niedzieli będą emitowane wejścia na fanpage akcji, gdzie obejrzeć będzie można informacje o codziennych atrakcjach oraz wywiady i rozmowy uczestnikami akcji, organizatorami, czy punktami biorącymi udział w akcji.

Organizatorzy spodziewają się, że dłuższe dni oraz wiosenna pogoda zachęcą do przyjazdu licznych turystów a mieszkańców Torunia i regionu wyciągną z domu na największe rabatowanie w Polsce.

Organizatorzy akcji: Miasto Torun i Meloradio.

Przeczytaj więcej