Tribute to Protest Songs już 21 listopada w Toruniu

07.11.2019 15:44

Lada moment na toruńskiej scenie artystycznej obędzie się jedno z najbardziej niezwykłych i wyczekiwanych wydarzeń muzycznych nadchodzącej jesieni - koncert Tribute to Protest Songs!

Tribute

To czwarta edycja koncertu z cyklu "Tribute to..." i z wielu powodów będzie ona wyjątkowa. Tegoroczny listopad jest miesiącem szczególnym. Oto właśnie w listopadzie 30 lat temu ludzie powiedzieli dość politycznym i ideologicznym podziałom, zjednoczyli się, i postanowili, że nadszedł czas, aby runął symbol uprzedzeń i wzajemnej wrogości – Mur Berliński. To dlatego właśnie szereg muzyków z różnych zakątków globu, postanowił w trakcie koncertu pod hasłem „Get Up, Stand Up – Tribute to Protest Songs” przypomnieć, że muzyka potrafi kruszyć mury, pokrzepiać i jednoczyć ludzi w walce o lepszy świat. Tegoroczna edycja koncertu odbędzie się 21 listopada o godzinie 19.00 w toruńskim klubie Lizard King, przy ul. Kopernika 3.

Wejściówki które stanowią papierowy dowód (druk kolekcjonerski) dobrowolnej wpłaty o sugerowanej wartości 15 zł (ze względu na ograniczoną liczbę miejsc) dostępne w Lizard King Toruń, pod tel. 501 622 447 lub przed koncertem, a rezerwacje stolików pod numerem telefonu 56 621 02 34. Całkowity dochód z wejściówek (w cenie min. 15 złotych) w całości zasili konto Hospicjum dla dzieci „Nadzieja” w Toruniu.

Tribute

Zapraszamy do dołączenia do oficjalnego wydarzenia: https://www.facebook.com/events/332783327559867/

Tribute to to cykl koncertów charytatywnych, podczas których rozbrzmiewa muzyka różnych gatunków. Podczas każdego koncertu, na scenie, występować będzie kilkunastu muzyków, wśród nich zarówno ci znani już toruńskiej publiczności, jak i goście z zagranicy, którzy wykonywać będą najbardziej znane i kultowe utwory wybranych artystów.

Trzy edycje koncertu – Toruń Tribute To: Neil Young, 60’s Beats, One Hit Wonders, spotkały się z ogromnym zainteresowaniem. Przyniosło ono łącznie prawie 1 000 osób publiczności i prawie 10 000 zł przekazane do Hospicjum.

Partnerami cyklu są: Meloradio 92,8 fm, Nowości Dziennik Toruński, UMK TV, Portal Dzieńdobrytorun.pl, NoLogo Pics, Nicrometal, Sorimex, Korab Łazienki, Studio Video-Foto, Kosiak Pictures, VIP Sound, Agencja Artystyczna Tamada, Drukarnia.net.pl, a także Laboratorium Muzycznych Fuzji.

Przeczytaj więcej