Trzecia edycja akcji Płock za pół ceny już 28-30 września 2018 roku

27.09.2018 11:25

Już w najbliższy weekend miasto Płock zaprasza gości z całej Polski na akcję Płock za pół ceny. To już trzecia edycja niezwykle popularnej miejskiej akcji promocyjnej, która pozwala zapoznać się z atrakcjami miasta na koniec sezonu turystycznego. W akcję włączyło się ponad sto punktów z Płocka i okolic - wśród nich hotele, restauracje, kawiarnie, kluby, instytucje kulturalne, sportowe, punkty usługowe i sklepy. Przez promocyjny weekend będzie można skorzystać z bogatej oferty gastronomicznej, kulturalnej czy rozrywkowej - zjeść, zwiedzać, bawić się i wypoczywać w Płocku za pół ceny.

Trzecia edycja akcji Płock za pół ceny już 28-30 września 2018 roku

Wśród punktów biorących udział w akcji wymienić można choćby płockie ZOO, Muzeum Mazowieckie, Teatr Dramatyczny im. J. Szaniawskiego czy Płocką Orkiestrę Symfoniczną. Ponadto Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna w dniach 27-29 września 2018 roku realizuje projekt "Średniowieczny Płock", który pozwoli turystom i mieszkańcom przenieść się w czasie do wieków średnich dzięki miasteczku wczesnośredniowiecznemu, które powstanie na Wzgórzu Tumskim. Goście będą mogli zapoznać się z codziennym życiem średniowiecznych mieszkańców Płocka, podziwiać rycerskie pojedynki, czy wziąć udział w grach i zabawach plebejskich. Akcja „Płock za pół ceny” będzie trwać 28-30.09.2018 r. w godzinach otwarcia obiektów biorących udział w akcji. Partnerskie punkty akcji będą oznaczone specjalnymi plakatami - aby każdy z łatwością znalazł je na ulicach Płocka. Miejsca biorące udział w akcji oferują wybrane towary/produkty/usługi/dania z rabatem -50%, promocja może dotyczyć wybranych usług czy towarów. Szczegóły ofert można sprawdzić na www.plockzapolceny.pl/.Wszelkie niezbędne informacje można uzyskać w punkcie informacyjnym zlokalizowanym przy Starym Rynku w czasie trwania akcji. Tam będzie można odebrać vouchery Komunikacji Miejskiej uprawniające do bezpłatnych przejazdów autobusami miejskimi w czasie Płocka za pół ceny, jak również wysłać za darmo pocztówkę z Płocka i wykonać pamiątkowy naklejany tatuaż.Szczegóły informacji na temat akcji:
https://www.facebook.com/plockzapolceny/Listę punktów biorących udział w promocji można znaleźć na stronie:http://www.plockzapolceny.pl/2017/09/lista-punktow-ktore-uczestnicza-w.htmlNa weekend - pakuj się do Płocka!

płokczapolceny_2018