W 180 minut dookoła Europy

24.06.2019 16:14

Komu w drogę temu czas! Big Ben w Londynie, Koloseum w Rzymie i zamek w Lublinie! Pakujcie plecaki i wyruszajcie z nami na europejskie szlaki! Kapitan Warszawa zaprasza na grę miejską pełną przygód! Tym razem będziemy podróżować po Europie, a na uczestników zabawy czekać będzie masa atrakcji! Bawimy się 29 czerwca w godzinach 12:00-15:00 w Galerii Renova na Targówku. 

W 180 minut dookoła Europy

Kolejna gra miejska w ramach projektu odbędzie się w znanej i lubianej przez mieszkańców Targówka i okolic Galerii Renova, ul. Rembielińska 20. Tym razem Kapitan Warszawa zaprosi uczestników wydarzenia do wspólnej wycieczki po europejskich miastach! Nie nastawiajcie się  jednak na zwykłe zwiedzanie – gracze będą musieli wykonać różne zadania i będą mieli na to tylko 180 minut. Czas będzie płynąć nieubłaganie, lecz tacy nieustraszeni podróżnicy jak Wy na pewno dadzą radę!

Wydarzenie jest bezpłatne, obowiązują zapisy: http://zapisyzwalcznude.pl/index.php?option=com_icagenda&view=list&Itemid=349

Projekt Aktywna Rodzina – Kapitan Warszawa zaprasza do świata bajek zakłada integrowanie społeczności lokalnych podczas weekendowych gier miejskich i pikników. W tym roku motywem przewodnim zabaw będzie magiczny świat bajek. W prawie każdy weekend - od maja do października – rodziny spotykają się w różnych dzielnicach Warszawy i wspólnie z superbohaterem, Kapitanem Warszawa, przeżyją pasjonujące przygody, nabędą nową wiedzę, rozwiążą zagadki i poznają nowe miejsca w mieście. Wszystko to w rodzinnej atmosferze i bajkowej scenerii. Udział we wszystkich wydarzeniach w ramach projektu Aktywna Rodzina jest bezpłatny.

AR 2019 A3 - Targówek - dr (1)
Przeczytaj więcej