W ostatni weekend września rusza w Płocku akcja Płock za pół ceny

26.09.2019 10:31

To już czwarta edycja akcji, a organizatorom udało się namówić do uczestnictwa ponad sto punktów z kategorii: hotele, restauracje, kawiarnie, kluby, obiekty sportowe, instytucje kulturalne, sklepy, salony SPA i piękności i wiele innych. Przez całe trzy dni od 27 do 29 września będzie można skorzystać z oferowanych rabatów w godzinach otwarcia punktów partnerskich - każdy punkt przygotował minimum trzy propozycje dań/towarów/usług w cenie obniżonej o dokładnie połowę.

Płock za pół ceny

Akcja odbywa się pod hasłem "Pakuj się do Płocka" i naprawę warto się spakować... na całe trzy dni - od piątku do niedzieli. W tej edycji za pół ceny można odwiedzić ZOO, wyjątkowe płockie muzea, dobrze zjeść, a także zwiedzić Płock z przewodnikiem. Na czas akcji z niektórych atrakcji będzie można skorzystać za darmo a z voucherem dostępnym w punkcie informacyjnym przy Starym Rynku - jeździć Komunikacją Miejską całkowicie bezpłatnie.

Zaledwie 100 kilometrów dzieli Płock od Warszawy, Łodzi czy Torunia ale do pięknej i urokliwej dawnej stolicy Mazowsza chętnie przyjeżdżają goście z całej Polski.

Zachwyca panorama miasta od strony Wisły. Ten wspaniały widok trzeba zobaczyć za dnia i nocą. Kiedy światła wydobywają z mroku kontury zabytkowych budowli - wprost zapiera dech w piersiach. Nic dziwnego, że przez wieki uwieczniali go mistrzowie pędzla i obiektywu - jest symbolem Płocka. 

Miasto leży na skarpie, która wznosi się ponad 50 metrów nad prawym brzegiem Wisły. Wzgórze Tumskie to zarazem historyczna kolebka Płocka, tu znajdują się najważniejsze zabytki miasta, należące do najcenniejszych w kraju.

Lista punktów biorących udział w akcji dostępna jest na stronie:

http://www.plockzapolceny.pl/

Więcej informacji na fanpage akcji:

https://www.facebook.com/plockzapolceny/

Organizatorem akcji Płock za pół ceny jest Miasto Płock.

Przeczytaj więcej