Warszawski Festiwal Kawy i Czekolady

04.12.2019 11:15

7 i 8 grudnia spotkamy się w Centrum Praskie Koneser na niezwykle aromatycznym, zniewalająco pachnącym i kuszącym smakiem Festiwalu, który każdego odwiedzającego zabierze w magiczną podróż do świata Kawy i Czekolady.

Warszawski Festiwal Kawy i Czekolady

Dwa ziarna, dwie historie, dwa uzależniające smaki i całe mnóstwo wspólnych zastosowań. Podczas Festiwalu zmierzymy się z niezwykłą głębią kawy i czekolady. Poprzez liczne warsztaty, pokazy kulinarne, panele dyskusyjne, przybliżymy ich dzieje i rozsmakujemy gości w tradycyjnych oraz nietypowych połączeniach kulinarnych z kawą i czekoladą w roli głównej.

Na scenie z kawą oraz czekoladą w roli głównej pracować będą Tomasz Deker oraz Krzysztof Klimaszewski. O kawie w formie interaktywnej prezentacji opowiadać będzie Marcin Rusnarczyk, który dodatkowo poprowadzi warsztat z alternatywnych metod parzenia kawy. To jedne z wielu atrakcji, które przygotowujemy dla odwiedzających.

Festiwalowi towarzyszyć będą dwa wydarzenia: Najsłodszy Festiwal Świata oraz Warszawska Manufaktura Prezentów. Zapowiada się obłędnie pyszny czas obcowania z jednymi z najbardziej intrygujących smaków naszych dziejów.

Bilety dostępne są w przedsprzedaży https://goout.net/pl/bilety/warszawski-festiwal-kawy-iczekolady/oonf/ 
Będzie możliwość zakupienia biletów również na miejscu, w dniach festiwalu.

7 i 8 grudnia
godz. 11.00-20.00
Centrum Praskie Koneser

Zapraszamy do udziału w dwudniowej kawowo-czekoladowej rozpuście:)

Przeczytaj więcej