Wrocławski Festiwal Kawy i Czekolady

25.11.2019 15:30

30 listopada i 1 grudnia spotkamy się na niezwykle aromatycznym, zniewalająco pachnącym i kuszącym smakiem Festiwalu, który każdego odwiedzającego zabierze w magiczną podróż do świata Kawy i Czekolady.

Wrocławski Festiwal Kawy i Czekolady

30 listopada i 1 grudnia spotkamy się w Zajezdni Dąbie/Czasoprzestrzeni na niezwykle aromatycznym, zniewalająco pachnącym i kuszącym smakiem Festiwalu, który każdego odwiedzającego zabierze w magiczną podróż do świata Kawy i Czekolady.
Dwa ziarna, dwie historie, dwa uzależniające smaki i całe mnóstwo wspólnych zastosowań. Podczas Festiwalu zmierzymy się z niezwykłą głębią kawy i czekolady. Poprzez liczne warsztaty, pokazy kulinarne, panele dyskusyjne, przybliżymy ich dzieje i rozsmakujemy gości w tradycyjnych oraz nietypowych połączeniach kulinarnych z kawą i czekoladą w roli głównej.
Na odwiedzających czekać będą liczne atrakcje, pokazy, warsztaty prowadzone przez kawowych oraz cukierniczych ekspertów. Pójdziemy za zapachem kawy, poznamy bliżej brązowe złoto Azteków i dowiemy się jak zrobić prawdziwą czekoladę od ziarna do tabliczki w domu.
Zapowiada się obłędnie pyszny czas obcowania z jednymi z najbardziej intrygujących smaków naszych dziejów.

Wrocławski Festiwal Kawy i Czekolady
30 listopada i 1 grudnia
12:00-20:00
ul. Tramwajowa 1-3
Zajezdnia Dąbie Czasoprzestrzeń

Przeczytaj więcej