Adele zaprezentowała klip do utworu „Oh My God”

13.01.2022 10:33

Adele postanowiła nagrać drugi teledysk promujący płytę „30”, która biła rekordy sprzedaży zarówno w Polsce, jak i na świecie. Album ukazał się 19 listopada 2021 roku.

Adele

fot. materiały prasowe

Przy pracy nad klipem brytyjska artystka ponownie spotkała się z Samem Brownem, reżyserem odpowiadającym za oprawę „Rolling In The Deep”. Ruch i energia, których doświadczymy w ilustracji, podkreślają duszny klimat samej piosenki. Tak samo jak słowa „Wiem, że to złe, ale chcę się bawić”.

Czwarty album Adele dominuje listy przebojów na całym globie. Płyta osiągnęła w Polsce platynowy status w zaledwie kilka tygodni po premierze. Wokalistka może się też pochwalić potrójnie platynową płytą w Stanach Zjednoczonych oraz podwójną platyną w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji i Korei Południowej. „30” to najlepiej sprzedająca się płyta zagranicznego artysty w Polsce w 2021 roku. Krążek utrzymywał się na pierwszym miejscu najlepiej sprzedających się płyt wg. magazynu Billboard przez siedem tygodni. To także jedyny album, który sprzedał ponad milion fizycznych kopii w ubiegłym roku.

21 stycznia 2022 roku Adele zacznie także swoją niezwykłą rezydenturę „WEEKENDS WITH ADELE” w Las Vegas.

Źródło: informacja prasowa