Aloe Blacc w teledysku do utworu „My Way”

26.06.2020 09:23

Muzyk opublikował klip do najnowszego singla zatytułowanego „My Way”. Teledysk do tej piosenki został nakręcony w Los Angeles.

Aloe Blacc

fot. materiały prasowe

Utwór „My Way” napisali Aloe Blacc, Jonas Jeberg, Neil Ormandy i Matt Prime. Teledysk wyreżyserował sam wokalista we współpracy z Ryanem Calavano. W klipie przenosimy się do słonecznego Los Angeles.

"

„My Way” jest symbolem filozofii, którą kieruje się od lat. Ten singel ma naprawdę potężną moc! Jestem pewien, że świat także go pokocha – komentuje Aleo Blacc.

"
"

Moją muzykę określam jako A.I.M, co oznacza: afirmację, inspirację i motywację. Po wielu latach komponowania źle bym się czuł określając się mianem „popowego artysty”. Czuję, że to co nadaje moim utworom konkretny styl, to nie jest muzyka sama w sobie, lecz tematyka, którą poruszam - mówi wokalista.

"

Piosenka „My Way” zapowiada nową płytę artysty. „All Love Everything” to pierwszy album od czasów „Lift Your Spirit” – płyty z 2013 roku, nominowanej do nagrody Grammy. Nowy longplay jest wyjątkowo ważny dla Aloe, ponieważ jest w całości poświęcony jego rodzinie, oraz będzie pierwszym wydanym albumem od czasu gdy artysta stał się ojcem! Jak zapowiada Aloe, premiera „All Love Everything” będzie dla niego przełomową chwilą.

Aloe Blacc to amerykański artysta R&B, producent, kompozytor oraz autor tekstów. Jego debiutancki krążek „Good Things” otrzymał certyfikat Złotej Płyty w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Australii, Nowej Zelandii i Francji. Singel „I Need Dolar” okazał się wielkim przebojem, okrywając się złotem w Belgii, Danii i Szwajcarii, a w Niemczech platyną.

W roku 2013, wraz z legendarnym DJ-em – Avicii, zasłynął singlem „Wake Me Up”, który niemal od razu stał się światowym hitem i uplasował się na szczytach list przebojów w 31 krajach(!), także w Polsce. W 2015 roku jego trzeci autorski album „Lift Your Spirit” był nominowany do nagrody Grammy w kategorii Best R&B Album.

Źródło: materiały prasowe

Przeczytaj więcej