Andrzej Piaseczny opublikował teledysk do utworu „Miłość”

28.06.2021 10:17

„Miłość” to drugi singiel Andrzeja Piasecznego z urodzinowej płyty „50/50”. Album ukazał się 7 maja 2021 roku.

Andrzej Piaseczny

fot. Oskar Szramka

Muzykę do piosenki „Miłość” skomponowała Majka Jeżowska, a słowa napisał Andrzej Piaseczny. Więcej o tej piosence mogliście usłyszeć w programie „50/50” na antenie Meloradia.

Posłuchaj podcastu

Teledysk do tego utworu został zrealizowany w Krakowie. Za scenariusz i reżyserię odpowiedzialni są Helena Ganjalyan i Bartosz Szpak.

"

Spokojnie, powoli, jeszcze chwilę, już niedługo… Rzeczywistość, którą póki co my i wielu obywateli Rzeczpospolitej, moglibyśmy sobie jedynie wymarzyć, w innych miejscach na świecie jest dniem i chlebem powszednim. Czy miłość, uczucie wprawiające świat w ruch, można ograniczyć terytorialnie? Czy wolność osobistą, prawo do noszenia głowy na poziomie innych głów da się powstrzymać na granicy państwa tylko dlatego, że liczniejsi od nas widzą w naszej miłości ideologię zamiast uczuć? Znacie już piosenkę "Miłość" wraz z odpowiedzią na te pytania. Piosenkę niosącą pewność, nie tylko nadzieję. Dzisiaj chcemy pokazać Wam do niej obrazek, historię realną, z bajkowym jedynie zakończeniem. I chociaż czerwiec, Miesiąc dumy właśnie się kończy, wiemy, że miłość jest nieskończona. Miłość ma siłę przełamywania wszelkich barier i granic. Miłość nas wyzwala. Miłość potrafi nasze życie zmienić w bajkę. Spokojnie, powoli, jeszcze chwilę, już niedługo… - mówi Andrzej Piaseczny.

"

„50/50” to urodzinowy album z utworami skomponowanymi i wyprodukowanymi dla Andrzeja Piasecznego przez mistrzów polskiej sceny. Kayah, Mrozu, Adam Sztaba, Jarecki, Kuba Badach, Paulina Przybysz, Michał Fox Król, Majka Jeżowska, Tomasz Organek – idealni goście na urodzinowej imprezie. Płyta ukazała się 7 maja.

Przeczytaj więcej