Anna Karwan w muzycznym zwiastunie do filmu „Ukryta gra”

20.10.2019 10:00

Anna Karwan pojawiła się w muzycznym zwiastunie do nowego filmu Ukryta gra z piosenką The Secret Game. Jest to ostatnia produkcja Piotra Woźniaka-Staraka.

Anna Karwan

fot. Damian KLAMKA/East News

„Ukryta gra” to najnowsza produkcja Watchout Studio należącego do Piotra Woźniaka-Staraka. Jest to pełen napięcia thriller szpiegowski. Akcja dzieje się w czasach zimnej wojny i opowiada o tajnych służbach, które porywają niezwykle uzdolnionego matematyka, aby stanął do szachowego pojedynku z sowieckim mistrzem. Wszystko to jednak okazuje się przykrywką, a prawdziwą stawką jest uratowanie ludzkości przed nuklearną zagładą.

W filmie będziemy mogli zobaczyć takich aktorów jak Bill Pullman, Robert Więckiewicz, Lotte Verbeek i Aleksiej Sieriebriakow. Usłyszymy i zobaczymy również Annę Karwan w muzycznym zwiastunie tego filmu, w piosence „The Secret Game”.

"

Piosenka „The Secret Game” jest spełnieniem moich marzeń. Pomimo tego, że jest to naprawdę trudny technicznie utwór, to przyniósł mi on naprawdę dużo radości i satysfakcji – mówi piosenkarka.

"

Premiera filmu przewidziana jest na 8 listopada tego roku.

Przeczytaj więcej