BARANOVSKI prezentuje singiel „Sierpień”

10.09.2023 10:15

BARANOVSKI zaprasza do dźwiękowej podróży przez subtelności letniego miesiąca. „Sierpień” już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych!

Baranovski

fot. materiały promocyjne/Dagmara Szewczuk

„Sierpień” to utwór pełen osobistych odniesień. Melancholijne nuty kontrastują z chwilami radości, tworząc fascynujący dynamiczny zakres emocji. 

Koniec wakacji to ulubiony czas BARANOVSKIEGO na premiery jego piosenek. To na ostatniej prostej lata pojawiły się hity „Luźno”, „Czułe miejsce”, „Nie mamy nic” i przede wszystkim „Lubię być z nią”, które właśnie przekroczyło 50 milionów wyświetleń na YT.

Czy ukazujący się ostatniego dnia sierpnia „Sierpień” pójdzie w ślady najpopularniejszych piosenek BARANOVSKIEGO? Zdobywca Złotej i Platynowej Płyty za oba swoje dotychczasowe albumy na pewno potwierdza wyjątkową rękę do przebojowych, nowocześnie wyprodukowanych kompozycji. 

„Sierpień” to kolejny po „Chcę być sobą” efekt współpracy BARANOVSKIEGO ze znanym pod pseudonimem DrySkull producentem Robertem Krawczykiem. To zarazem trzeci zwiastun trzeciej płyty BARANOVSKIEGO, która ukaże się jeszcze w tym roku.

Źródło: informacja prasowa