Boy George z Culture Club będzie miał swoją filmową biografię

21.04.2021 10:21

Trwają prace nad filmem opowiadającym o życiu i twórczości Boya George'a. Produkcja została zatytułowana tak jak największy przebój zespołu Culture Club - „Karma Chameleon”.

Boy George

fot. Carlos Tischler/REX/Shutterstock/EAST NEWS

O tym, że powstaje filmu o Boyu George'u portal deadline.com informował już w 2019 roku. Za scenariusz i produkcję odpowiada Sacha Gervasi, reżyser m.in. takich filmów jak „Hitchcock” czy „Anvil! The Story of Anvil”. Obraz opowie o życiu i karierze Boya George’a oraz jego perypetiach z grupą Culture Club. Gervasi opisuje tego wokalistę jako „pioniera i prawdziwy oryginał”. 

W wideo opublikowanym na Instagramie Boy George zdradził, że film będzie kręcony latem w Londynie oraz innych miejscach na świecie. Jeśli chodzi o obsadę, w jego ojca prawdopodobnie wcieli się Danny Mays (znany z produkcji „1917” i „Line Of Duty”). W filmie być może pojawi się także Keanu Reeves. Muzyk dodał również, że wciąż trwają poszukiwania aktora, który zagra jego samego:

"

Szukamy odważnego, młodego aktora z dowolnego miejsca na świecie, który przyjąłby rolę swojego życia i będzie wspaniale. Chcę być pod wrażeniem!

"

W filmie „Karma Chameleon” nie zabraknie największych hitów zespołu Culture Club. Data premiery produkcji nie jest jeszcze znana.

Przeczytaj więcej