Charlie Puth w teledysku do piosenki „That's Hilarious”

14.05.2022 10:00

Utwór zapowiada nowy album wokalisty zatytułowany po prostu „Charlie”. Na razie nie wiadomo, kiedy ukaże się pły

Charlie Puth

fot. materiały promocyjne/Gabriela Hansen

Utwór „That's Hilarious”, pomimo wesołego tytułu, oparty jest na trudnym okresie w życiu Charliego Putha. 

"

Jestem naprawdę podekscytowany premierą piosenki, ale za każdym razem, gdy ją słyszę, wracam do czasów, które były naprawdę bardzo trudne w moim życiu. Nigdy nie powiedziałem ludziom, co mi się przydarzyło i o bólu, który odczuwałem, przechodząc przez najgorsze rozstanie w moim życiu w 2019 roku… Chciałem po prostu wrzucić to pod dywan, zacząć od nowa i otoczyć się lepszymi ludźmi. Ale to najtrudniejsza piosenka, jaką kiedykolwiek napisałem i bardzo się cieszę, że możecie jej posłuchać - napisał w oficjalnym oświadczeniu.

"

Teledysk do piosenki wyreżyserował Matthew Daniel Siskin. Na początku wideo widzimy Charliego leżącego na stole i zastanawiającego się nad swoim przeszłym związkiem. Następnie muzyk zaczyna doświadczać innych silnych emocji, które zwykle występują po bolesnym zerwaniu, takich jak zaprzeczenie, żal, wściekłość i cynizm.

„That's Hilarious” to drugi singiel zapowiadający album „Charlie”. W jednym z niedawnych wywiadów artysta przyznał, że to jego najbardziej osobiste dzieło w dotychczasowym dorobku. - Nigdy dotąd nie miałem okazji, by zaprezentować muzykę, która by naprawdę mnie odzwierciedlała - wyjaśnia Puth. - Każdy numer na tej płycie to moja osobowość dopełniona melodią.

Data premiery płyty nie jest jeszcze znana.