Christina Aguilera: Czułam się, jakbym zasnęła za kierownicą

02.06.2018 10:00

15 czerwca 2018 roku ukaże się pierwsza od 6 lat płyta Christiny Aguilery. Artystka będzie ją promować podczas specjalnej trasy koncertowej.

Christina Aguilera

fot. LISA O'CONNOR/AFP/EAST NEWS

Christina Aguilera w rozmowie z magazynem „Entertainment Weekly” opowiedziała o tym, jak powstał album „Liberation” oraz dlaczego tak długo kazała na niego czekać.

"

W pewnym sensie czułam się, jakbym zasnęła za kierownicą i przez kilka ostatnich lat byłam na autopilocie. Nie wykorzystywałam w pełni mojego potencjału ani nie spełniałam celu, dla którego żyję na tej Ziemi: żeby śpiewać i tworzyć muzykę. Teraz wracam do tego i do mojej osobistej prawdy – wyznała.

"

Przez ostatnie lata wokalistka zajmowała się wychowaniem dzieci, była także trenerką w programie „The Voice”, co było dla niej bardzo męczące.

"

Kiedy masz do wykonania wszystkie obowiązki związane z pracą, po prostu czujesz, że jesteś totalnie zmęczony i nie jesteś w stanie naprawdę zrobić nic dla ciebie. Potem pod koniec dnia wracasz do domu z pracy i musisz dbać o swoje dzieci i nadrabiać stracony czas – dodała.

"

Piosenkarka przyznała, że teraz jest gotowa, by zająć się sobą i swoją karierą, stąd decyzja o nagraniu nowej płyty. Album „Liberation” ukaże się 15 czerwca 2018 roku. A od 25 września 2018 roku wokalistka rozpocznie koncerty w Ameryce Północnej. Wystąpi m.in. w Nowym Jorku, Chicago i Las Vegas.

400 Bad request

Your browser sent an invalid request.
Przeczytaj więcej