Druga twarz Josha Grobana

03.10.2018 10:29

Co łączy Jareda Leto, Josha Grobana oraz Dave'a Matthewsa? Oczywiście każdy z nich jest wybitnym wokalistą, lecz również każdego z tych artystów połączyła miłość do filmu! Najnowszą produkcję Josha Grobana „Dobry glina” można oglądać na platformie Netflix. A samego wokalistę - już 18 grudnia w TAURON Arenie Kraków.

Josh Groban

fot. materiały promocyjne

Josh Groban jest nie tylko wokalistą, ale także aktorem. Jego talent dostrzeżono w kilku znanych produkcjach filmowych i telewizyjnych. Wystąpił m.in. w serialach „Ally McBeal”, „The Simpsons”, „Biuro”, oraz w amerykańskich superprodukcjach: „Coffe Town”, „Kocha, lubi, szanuje” i „Muppety: Poza prawem”. Gatunkiem, jaki szczególnie ostatnio polubił, jest jednak musical. W 2016 roku zadebiutował na Broadwayu rolą w „Natasha, Pierre & The Great Comet of 1812”. Spektakl oparty na powieści „Wojna i pokój” zebrał świetne recenzje i otrzymał 12 nominacji do 2017 Tony Awards, w tym dla Josha Grobana jako najlepszego aktora głównej roli.

Obecnie piosenkarza możemy podziwiać w najnowszej produkcji Netflixa „Dobry glina”. Josh Groban wciela się w tytułową postać: grany przez niego bohater – Tony junior - to inteligentny i bardzo zasadniczy detektyw, który dba o to, by nawet w wypadku rozwiązywania najtrudniejszych zagadek, postępować zgodnie z podręcznikowymi zasadami. Wszystko się zmienia, gdy Tony senior, również policjant, daje swojemu przesadnie ostrożnemu synowi dosadną cwaniacką poradę. Ta niedopasowana para staje się nieoficjalnymi partnerami w pracy.

Oczywiście, w wielu produkcjach możemy usłyszeć również głos Josha Grobana, ponieważ jego kompozycje uświetniały takie filmy, czy seriale jak m.in.: „Piękna i Bestia”, „Głowa rodziny”, „Glee”, „Troja”, oraz „Fortuna i miłość”.

Artysta odwiedzi Polskę w ramach trasy „Josh Groban Bridges Tour”. Wystąpi 18 grudnia w TAURON Arenie Kraków. Bilety można nabywać poprzez stronę: prestigemjm.com.

Źródło: materiały prasowe

Przeczytaj więcej