Ed Sheeran: Moja kolejna płyta nie będzie popowym albumem

13.02.2018 10:27

Już od jakiegoś czasu muzyk pracuje nad nową płytą. Artysta postanowił jednak, że nowy krążek nagra w zupełnie innym stylu niż poprzedni.

Ed Sheeran: Moja kolejna płyta nie będzie popowym albumem

fot. GUILLAUME SOUVANT/AFP/EAST NEWS

Ed Sheeran już wcześniej zdradził, że jego nowy album będzie prawdopodobnie najgorzej sprzedającym się w jego karierze. Muzyk postanowił odejść od popowego brzmienia, które podobało się jego fanom. Następna płyta będzie bardziej osobista.

"

Czuję, że to niebezpieczne, kiedy twoja popularność wciąż rośnie, bo w pewnym momencie to się może gwałtownie skończyć. Dlatego właśnie moja kolejna płyta nie będzie albumem pop. Wszystko przez to, że ludzie na pewno oczekują, że mój następny krążek będzie lepszy od poprzedniego i sprzeda się w jeszcze większym nakładzie. Ja chcę to kontrolować. Jeżeli wydam zupełnie inną płytę i powiem moim fanom, że kocham te nagrania, to może im też się spodobają, a świat będzie musiał poczekać na kolejną płytę pop – stwierdził artysta.

"

Sheeran dodał, że taka płyta nie będzie dla niego porażką. Muzyk chce, żeby wszyscy zrozumieli, że to jest coś, co od zawsze chciał nagrać i nie będzie tego żałował, nawet jeśli dobrze się nie sprzeda.

Przeczytaj więcej