Ed Sheeran już wkrótce wystąpi w Warszawie

01.08.2018 10:25

Ed Sheeran zagra 11 i 12 sierpnia 2018 roku na PGE Narodowym w Warszawie. Jako support wystąpią BEMY, Anne-Marie oraz Jamie Lawson.

Ed Sheeran

fot. materiały prasowe

Poznaliśmy orientacyjną rozpiskę czasową, która będzie obowiązywać 11 i 12 sierpnia podczas koncertów Eda Sheerana na PGE Narodowym w Warszawie. Wygląda ona następująco:

  • 16:00 – WEJŚCIE NA PGE NARODOWY
  • 18:00 – BEMY
  • 18:30 – JAMIE LAWSON
  • 19:30 – ANNE-MARIE
  • 20:30 – ED SHEERAN

Bilety na to wydarzenie wyprzedały się w niespełna godzinę. Przypomnijmy, że Eda Sheerana ostatnio gościliśmy w Polsce w 2015 roku. Wokalista wystąpił wówczas na warszawskim Torwarze. 

Ed Sheeran obecnie jest jednym z najbardziej pożądanych koncertowo artystów na świecie. Po wydanych w 2011 roku albumie „+” i w 2014 roku albumie „x” Ed umocnił swoją pozycję na międzynarodowej arenie muzycznej płytą „÷”. Krążek ukazał się 3 marca 2017 roku, a pochodzące z niego utwory jeszcze przed premierą wydawnictwa zaczęły bić rekordy popularności. Single „Shape Of You” i „Castle On The Hill” tuż po premierze stały się najczęściej odtwarzanymi utworami w serwisie Spotify, przy czym pierwszy z wymienionych pobił rekord najchętniej słuchanej piosenki w historii serwisu. W dniu premiery płyta „÷” odniosła równie wielki sukces bijąc rekord odtworzeń. W Polsce krążek uzyskał status diamentowej płyty, natomiast piosenki „Shape Of You” i „Castle On The Hill” zdobyły w naszym kraju wyróżnienia odpowiednio diamentowego singla i podwójnej platyny. Ed Sheeran w 2017 roku zwyciężył w rankingu najlepiej zarabiających muzyków na świecie.

Źródło: materiały prasowe

Przeczytaj więcej