Ed Sheeran w akustycznej wersji przeboju „Shivers”

09.10.2021 10:00

Muzyk postanowił opublikować nową, nieco spokojniejszą wersję utworu „Shivers”. Piosenka zapowiada jego nowy album „=”, który ukaże się 29 października.

Ed Sheeran

fot. materiały prasowe

„Shivers” - drugi singiel z nowego albumu Eda Sheerana bije na całym świecie rekordy popularności. Muzyk nagrał nową, tym razem akustyczną wersję tej piosenki.

"

Kiedy akustyczna wersja, przyprawia cię o dreszcze - napisał na Twitterze artysta.

"

Zapowiedziany w ubiegłym miesiącu "=" to czwarta odsłona serii albumów z symbolami oraz najbardziej dopracowane dzieło w dorobku Sheerana, który ewoluując jako artysta nie boi się wkraczać na nowe terytorium. Płyta będąca następcą "÷" (Divide), to próba oszacowania własnego życia i ludzi, którzy je wypełniają. Na krążku Ed zastanawia się nad różnymi etapami miłości ("The Joker And The Queen", "First Times", "2step'), porusza kwestię straty bliskiej osoby ("Visiting Hours"), wytrwałości ("Can"t Stop The Rain") czy ojcostwa ("Sandman", "Leave Your Life"), pochylając się również nad swą rzeczywistością i sławą ("Tides"). Muzycznie "=" to bogata paleta od charakterystycznych dla Eda gitarowych utworów i ballad na najwyższym poziomie, po mocniejsze, pełne euforii produkcyjne momenty i pierwszy wakacyjny hit w jego katalogu - "Bad Habits".

W ramach promocji płyty Sheeran wyruszy w trasę koncertową. Zagra dwa koncerty w Warszawie - 25 i 26 sierpnia na stadionie PGE Narodowym.

Źródło: informacja prasowa/red.

Przeczytaj więcej