Ed Sheeran w klipie do nowego singla „Happier”. W roli głównej... kukiełka

30.04.2018 12:58

Pamiętacie kukiełkowe wcielenia Eda Sheerana z teledysku „Sing”? Puppet-Ed powraca ze złamanym sercem w najnowszym klipie do singla „Happier”! Zobaczcie koniecznie ten teledysk.

Ed Sheeran

fot. YouTube.com/Ed Sheeran

„Happier” to liryczna, melancholijna i mocno akustyczna piosenka o rozstaniu, której towarzyszy zaskakujący teledysk. Występują w nim kukiełki, a główną rolę gra Puppet-Ed śpiewający o złamanym sercu. Akcję klipu umiejscowiono w Nowym Jorku, a wyreżyserowała go Emila Navy (m.in.Eminem, Rihanna).

Utwór pochodzi z albumu ÷ (Divide). Na całym świecie krążek sprzedał się w nakładzie ponad 14 mln egzemplarzy! Został też nagrodzony Grammy. W 2017 roku nie było na świecie artysty, który sprzedałby więcej płyt i singli niż Ed Sheeran. Z kolei singla Happier w streamingu posłuchano do tej pory już  przeszło 400 mln razy. Anglik niedawno został nominowany do prestiżowych nagród Ivor Novello. Nominacje otrzymał za single Castle On The Hill i Shape Of You. Przypomnijmy, że 11 i 12 sierpnia Ed Sheeran wystąpi w Polsce. Koncerty odbędą się na PGE Narodowym w Warszawie. Supportem Eda będzie jego przyjaciółka Anne-Marie.

Źródło: materiały prasowe

Przeczytaj więcej