Ed Sheeran zagra dodatkowy koncert w Warszawie

28.09.2021 10:42

Zainteresowanie występem artysty w Polsce było tak duże, że wokalista postanowił zagrać jeszcze jeden koncert. Muzyk wystąpi w naszym kraju w ramach trasy „+ - = ÷ x TOUR”. 

Ed Sheeran

fot. materiały prasowe

Ed Sheeran ogłosił swoją najnowszą trasę ‘+ - = ÷ x Tour’ (wymawiane ‘The Mathematics Tour’)która odbędzie się na stadionach w roku 2022. Tournée rozpocznie się w kwietniu przyszłego roku, a Ed zagra w UK, Irlandii, Środkowej Europie i Skandynawii, jak również powróci na londyński stadion Wembley, aby zagrać trzy koncerty w czerwcu/lipcu. 

Artysta wystąpi również w Warszawie, ale aż dwa razy. Oprócz pierwotnej daty 25 sierpnia 2022 roku, będziemy mogli zobaczyć i usłyszeć na żywo Sheerana jeszcze 26 sierpnia. Drugi koncert również odbędzie się na stadionie PGE Narodowym.

Najbliższa trasa Eda ‘+ - = ÷ x Tour’ odbędzie się na stadionach po raz pierwszy od przełomowej ‘Divide Tour’ z lat 2017-2019. Była to oficjalnie najpopularniejsza trasa, która przyniosła najwyższe zyski jeszcze przed jej zakończeniem. Podczas przyszłorocznego tournée, fani będą mieli okazję zobaczyć Eda wykonującego po raz pierwszy na żywo wybór utworów z najnowszego albumu ‘=’, który ukaże się 29 października.

Źródło: informacja prasowa/red.

Przeczytaj więcej