Elton John odwołał koncert z powodu problemów ze zdrowiem

29.11.2018 11:16

We wtorek artysta miał zagrać w Orlando. 20 minut przed rozpoczęciem koncertu fani dowiedzieli się, że występ się nie odbędzie.

Elton John

fot. CapitalPictures/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Elton John przebywa obecnie w Stanach Zjednoczonych, gdzie występuje w ramach pożegnalnej trasy „Farewell Yellow Brick Road Tour”. Niestety muzyk zachorował i był zmuszony odwołać jeden z koncertów na 20 minut przed startem.

"

Elton brał antybiotyki, aby zwalczyć infekcję ucha i mieliśmy nadzieję, że uda mu się wyzdrowieć przed koncertem w Orlando. Elton udał się na miejsce, ale tuż przed wyjściem na scenę po dalszych konsultacjach z lekarzami i zgodnie z ich radą uznaliśmy, że niestety wciąż nie był gotowy na występ. Elton i jego zespół grają w 100% na żywo, a przy niedosłuchach i bólu ucha artysta nie byłby w stanie pokazać tego, na co zasługują jego fani – czytamy w oficjalnym oświadczeniu.

"

Wokalista ma odpoczywać jeszcze przez kilka dni i gdy tylko będzie to możliwe, ponownie pojawi się w Orlando.

Przypomnijmy, że wielka trasa koncertowa Eltona Johna potrwa do 2021 roku. Muzyk w tym czasie odwiedzi także Polskę. Wystąpi 4 maja 2019 roku w Krakowie i w ten sposób pożegna się z polską publicznością.

Przeczytaj więcej