Harry Styles prezentuje teledysk do nowego singla „Late Night Talking”

15.07.2022 10:10

„Late Night Talking” jest kontynuacją wiodącego singla „As It Was”, który wciąż bije rekordy na całym świecie i po raz kolejny zajmuje pierwsze miejsce na liście Billboard Hot 100.

Harry Styles

fot. materiały promocyjne

Nowy klip „Late Night Talking” został wyreżyserowany przez Bradleya i Pablo, którzy zajmowali się teledyskiem Harry'ego Stylesa do utworu „Watermelon Sugar”. W nowym wideo wokalista walczy na poduszki i leci po niebie na łóżku.

Z kolei singiel „As It Was” nieprzerwanie od 12 tygodniu utrzymuje się na Billboard Global 200, a od 13 tygodni na szczycie Global (poza USA). Tym samym nagranie jest jak dotąd najpopularniejszym utworem w 2022 roku. Obie piosenki znalazły się na uznanym przez krytyków i pokrytym platyną albumie Harry's House, który ukazał się za pośrednictwem Erskine Records/Columbia Records.

Album zadebiutował na pierwszym miejscu w USA na liście Billboard 200 z ponad 521,5 tys. sprzedanych egzemplarzy, co stanowi najwyższy wynik w 2022 roku.

Harry jest obecnie w trasie z Love on Tour, prezentując materiał z ostatniego albumu na stadionach i arenach na całym świecie. Zagra też koncert w Polsce, w krakowskiej Tauron Arenie w najbliższy poniedziałek 18 lipca.

Źródło: informacja prasowa