James Blunt zapowiada reedycję albumu „Once Upon A Mind”

17.06.2020 11:40

Wokalista poinformował, że pod koniec czerwca ukaże się nowa wersja jego ostatniego albumu „Once Upon A Mind”. Z tej płyty pochodzą takie single jak: „Champions”, „Cold” czy „The Greatest”.

James Blunt

fot. materiały promocyjne

James Blunt na reedycji albumu „Once Upon A Mind” zamieści nowe piosenki w wersji demo oraz dodatki w wersji akustycznej. Płyta będzie dostępna 26 czerwca 2020 roku tylko cyfrowo - w serwisach streamingowych. 

Oryginalna wersja krążka „Once Upon A Mind” ukazała się 25 października 2019 roku. Trafiło na nią 11 piosenek, w których muzyk wraca do korzeni – klasycznych utworów, które opowiadają o miłości.

"

Myślę, że to najbardziej uczciwy album, jaki kiedykolwiek nagrałem. Moje debiutanckie wydawnictwo „Back To Bedlam” było podobne pod tym względem, że pisałem piosenki o moich życiowych doświadczeniach w tamtym czasie. Każda kompozycja na tym albumie reprezentuje coś, przez co właśnie przechodzę lub co ostatnio doświadczyłam. To bardzo osobisty zapis i jestem dumny, że mogę się nim z wami podzielić – wyznał wtedy Blunt.

"

Pierwszym singlem z tego albumu jest „Cold”. W klipie do tej piosenki muzyk nawiązuje do swojego wielkiego przeboju „You're beautiful”. 

Przeczytaj więcej