Jason Mraz w nowej piosence „Have It All”

01.05.2018 10:05

Dwukrotny laureat Grammy - Jason Mraz zaprezentował pierwszego singla po kilkuletniej przerwie. W sieci można już posłuchać piosenki „Have It All”.

Jason Mraz

fot. materiały prasowe

Utwór „Have It All” Jason Mraz napisał do spółki z Davidem Hodgesem (Christina Perri, Kelly Clarkson) i JKashem (m.in. Maroon 5, Charlie Puth, Meghan Trainor). W pracach nad kompozycją wzięli udział również członkowie zespołu Raining Jane (Mona Tavakoli, Chaska Potter, Mai Bloomfield i Becky Gebhardt). Pomysł na piosenkę narodził się w głowie artysty już w 2012 roku po tym, jak wizytując Myanmar, usłyszał przetłumaczone na angielski błogosławieństwo buddyjskiego mnicha. 

"

Świat niesamowicie zmienił się od 2012 roku. Coraz więcej ludzi wychodzi na ulice, by walczyć o wolność i równość. Można powiedzieć, że aktywizm wrócił „do mody”. W międzyczasie napisałem wiele piosenek, które wiązały się z frustracją, gniewem i smutkiem, ale żadną z nich nie chciałem się dzielić ze światem. „Have It All” wyróżnił się na tle innych piosenek jako pełen nadziei utwór, który pomógł mi wyleczyć moje rany i iść na przód – mówi Mraz.

"

Współpracujący już wcześniej z wokalistą Darren Doane postanowił przekazać optymistyczne przesłanie i radosny, pełen nadziei klimat piosenki w teledysku do „Have It All”. Zdjęcia odbyły się w Richmond w stanie Wirginia, rodzinnym mieście Jasona Mraza. Artyście towarzyszą studenci z The School of the Performing Arts in the Richmond Community (SPARC), ze szkół Turnaround Arts z okolic miasta, a także aktorzy Katie Grober i Greg Grunberg.

Ostatnią płytą Jasona Mraza jest album Yes! z 2014 roku. Amerykanin niedawno zadebiutował w musicalu Waitress. Na koncie ma miliony sprzedanych płyt oraz wyprzedane koncerty, chociażby w tak kultowych miejscach jak: Hollywood Bowl, Madison Square Garden, czy londyńska 02 Arena. Występował z The Rolling Stones, Bobem Dylanem, Alanis Morissette.

Jason poza muzyką tworzy również filmy i robi zdjęcia. Jest też aktywistą społecznym. Pomaga między innymi krajom afrykańskim.

Źródło: materiały prasowe

Przeczytaj więcej