John Mayer prezentuje album „Sob Rock”

21.07.2021 10:35

Swoją najnowszą płytę John Mayer wyprodukował własnymi rękami, we współpracy z Don Wasem. To pierwsze nowe wydanie od „The Search For Everything” z 2017 roku. 

John Mayer

fot. materiały promocyjne

Premierze krążka towarzyszy klip do „Shot in the Dark”. Jeszcze przed premierą bez ostrzeżenia, reklamy albumu „Sob Rock” zaczęły pojawiać się w metrze w Nowym Jorku i Los Angeles, by później John udostępnił okładkę albumu na swoim koncie na Twitterze i udzielił wywiadu o nadchodzącym albumie dla Wall Street Journal. W bardzo klasycznym stylu promocji, do fanów Johna Mayera został wysłany oficjalny zin, który zawiera wywiad między Mayerem, a producentem Donem Wasem.

Na świecie nie ma drugiego takiego artysty jak John Mayer. Udało mu się w tym samym czasie zdobyć nagrodę GRAMMY, uznanie jako twórca piosenek i zbudować legendę wokół swojej gry na gitarze. Amerykanin przedstawił się fanom albumem „Room For Squares” z 2001 roku, które pokryło się pięciokrotną platyną w USA. Kolejne płyty: „Heavier Things” w 2003 roku, „Battle Studies” z 2009 roku oraz „Born and Raised” z 2012 roku  zadebiutowały na pierwszym miejscu Billboard Top200. Artysta sprzedał ponad 20 milionów albumów na całym świecie i zebrał miliardy odtworzeń w serwisach streamingowych. Zdobył 7 nagród GRAMMY, 7 numerów jeden na Top Rock Albums Billboardu i 25 pojawił się na liście najmocniejszych rockowych utworów w radiu w Stanach Zjednoczonych (jedyny solowy artysta, któremu udawało się to tak często).

Lista utworów na płycie „Sob Rock”:1. Last Train Home2. Shouldn’t Matter but It Does3. New Light4. Why You No Love Me5. Wild Blue6. Shot in the Dark7. I Guess I Just Feel Like8. Til the Right One Comes9. Carry Me Away10. All I Want Is to Be With YouŹródło: informacja prasowa

Przeczytaj więcej