Kasia Cerekwicka „W pogoni za szczęściem”

31.07.2020 10:00

Tylko u nas premierowo najnowszy utwór Kasi Cerekwickiej! To pierwsza piosenka promująca nadchodzący album artystki „Pod skórą”.

Kasia Cerekwicka

Wspaniała niespodzianka dla fanów Kasi Cerekwickiej. Wokalistka zaprezentowała swoją nową piosenkę zatytułowaną „W pogoni za szczęściem”.Jesienią ukaże się natomiast jej zupełnie nowy album. Krążek zatytułowany „Pod skórą” będzie miał swoją premierę 18 września. Artystka przyznała, że praca nad nowymi piosenkami była dla niej niezwykle inspirującym zadaniem: 

"

Można powiedzieć, że jest to podsumowanie mojego procesu dojrzewania. Cieszę się, że wreszcie jestem świadoma wielu spraw, dzięki którym żyje mi się lżej, że patrzę bardzo świadomie na to co dzieje się dookoła i we mnie samej. Cieszę się, że udało mi się zrzucić bagaż nie zawsze pozytywnych doświadczeń i znaleźć w momencie swojego życia, w którym odczuwam względny spokój. Już nie muszę za niczym i nikim gonić. Już nic nie muszę, jedynie mogę!

"
KC okladka singla _ w pogoni_

Na nowym albumie znajdzie się jedenaście utworów: 

 1. Nigdy
 2. Na cztery ręce
 3. Na próżno
 4. Lody
 5. Pod skórą
 6. W pogoni za szczęściem
 7. Zostawmy wszystko
 8. Gdzie kończy się noc
 9. Nic nie znaczą już
 10. Złudzenia
 11. Powód

„W pogoni za szczęściem” jest pierwszym z utworów wybranych do promocji płyty. Piosence towarzyszy wyjątkowy teledysk, który jest już do obejrzenia w sieci.

Przeczytaj więcej