Koncertowe akcje fanclubu Eda Sheerana

08.08.2018 15:16

Coraz większymi krokami zbliżamy się do jednego z najważniejszych weekendów muzycznych tego roku.

Ed Sheeran

fot. materiały prasowe

O tym, że Ed Sheeran ma ogromne rzesze fanów na całym świecie świadczy chociażby liczba odtworzeń jego filmów na kanale YouTube, łącznie obejrzano je już ponad 14 miliardów razy! Całkiem spore grono ulubieńców, artysta ma także w kraju leżącym nad Wisłą. Fanclub Ed Sheeran Poland w związku z weekendowymi występami muzyka na Stadionie Narodowym w Warszawie przygotowuje wspaniałe akcje koncertowe.

View this post on Instagram

To już w tym tygodniu 😱

A post shared by Ed Sheeran Poland (@edsheeranpl) on

Na facebookowej stronie polskich entuzjastów brytyjskiego piosenkarza, znajdziemy następujące informacje.

11 sierpnia

Podczas wzruszającego singla "Perfect”, przywitamy Eda hasłem, które w idealny sposób opisze wypełniające nas emocje - "We Feel Perfect Tonight"! Zarówno na sobotnim i niedzielnym koncercie fani w trakcie trwania tej piosenki utworzą z latarek telefonów morze świateł, a my dodamy wyjątkowy akcent powitalny, czyli kartki i polską flagę! 

12 sierpnia

Gdy wybrzmi utwór "The A Team" osoby, które tego wieczoru będą oglądać muzyczne show z płyty stadionu, proszone są o podniesienie pomarańczowych, zielonych oraz niebieskich serc podświetlanych latarkami smartfonów. Niech Stadion Narodowy rozświetli się tak jak warszawski Torwar trzy lata temu, podczas koncertu Eda Sheerana.

W razie jakichkolwiek pytań fanclub Ed Sheeran Poland jest dla Was dostępny na Facebooku i pod adresem e-mail: sheeranpoland@gmail.com

Przeczytaj więcej