„Lata Dwudzieste” na winylu już 2 grudnia

24.11.2022 10:40

Najnowszy album Dawida Podsiadły, który osiągnął status platynowej płyty, będzie dostępny w wersji winylowej na wyjątkowym 180-gramowym, kolorowym krążku.

Dawid Podsiadło

fot. materiały promocyjne

Wydawnictwu, zawierającemu 13 utworów, towarzyszyć będzie - podobnie jak w przypadku wersji CD - niezwykła oprawa graficzna autorstwa Osom Studio, na podstawie zdjęcia Daniela Jaroszka.

Następca „Małomiasteczkowego” to zbiór kilku lat przeżyć i przemyśleń artysty, który już przyzwyczaił nas do mocnych tekstów, czego najlepszym przykładem jest singiel „Post”. Płyta została wyprodukowana we współpracy z Jakubem Galińskim, producentem muzycznym na co dzień grającym w zespole Dawida.

„Lata XXte to moje pierwsze dziesięć lat innego życia. Innego od pierwszych dwudziestu. To także nabranie powietrza do płuc przed zbliżającą się trzydziestką i zderzenie się z moim nastoletnim wyobrażeniem o tym, kim wtedy będę. Wachlarz emocji, który towarzyszył mi podczas pracy nad albumem był bardzo szeroki, ale w ogólnym odbiorze sama płyta wydaje mi się całkiem taneczna i bardzo przebojowa. Chyba najbardziej z dotychczasowych.” – opowiada Dawid o nowym projekcie.

TRACKLISTA

Strona A:

WiRUS

TAZOSy

Halo

Nie Lubię Cię

POST

O czym śnisz? feat. sanah

Blant

Strona B:

To co masz Ty!

D I A B L E

mori

millenium

awejniak feat. Katarzyna Nosowska

Szarość i Róż

Źródło: informacja prasowa