Lighthouse Family kończy działalność

14.06.2022 12:11

Członkowie zespołu poinformowali za pośrednictwem mediów społecznościowych, że ich drogi się rozeszły. Muzycy odwołali wszystkie zaplanowane na wakacje koncerty.

Lighthouse Family

fot. materiały promocyjne

Jak poinformował klawiszowiec, Paul Tucker, zespół Lighthouse Family kończy działalność. Wokalista, Tunde Baiyewu, postanowił skoncentrować się na karierze solowej.

"

Przykro mi, ale muszę poinformować, że nasz występ na Mouth Of The Tyne Festival 9 lipca został odwołany. Próbowałem wszystkiego z naszymi agentami i promotorami w ciągu ostatnich kilku tygodni, aby się nie udało. Tunde chce teraz skupić się na karierze solowej i życzę mu wszystkiego najlepszego. Chciałbym przeprosić promotorów i wszystkich, którzy mają bilety na ten koncert i czekali przez ostatnie dwa lata. Naprawdę nie mogłem się doczekać tego koncertu w rodzinnym mieście i grania naszych piosenek w tym niesamowitym miejscu, blisko latarni morskich, od których pochodzi nasza nazwa. Jestem tak samo rozczarowany jak wy. Mam złamane serce, że was zawiodłem - napisał Paul Tucker.

"

Zespół Lighthouse Family znany jest z takich przebojów jak „Lifted”, „Ocean Drive” czy „Run”. Grupa powstała na początku lat 90. w Newcastle.