Meghan Trainor o zdrowym stylu życia

24.03.2018 10:00

Wokalistka w zeszłym roku poddała się drugiej operacji strun głosowych. Artystka obawiała się, co będzie dalej z jej karierą, dlatego zupełnie zmieniła styl życia.

Meghan Trainor o zdrowym stylu życia

fot. REX/Shutterstock/EAST NEWS

Meghan Trainor w 2015 roku przeszła pierwszą operację strun głosowych. Kolejnej poddała się dwa lata później. Wokalistka martwiła się, że po zabiegu nie będzie już mogła występować na scenie. W trudnych chwilach bardzo pomógł jej Sam Smith, który również przeszedł podobną operację. Aby mieć pewność, że z jej głosem będzie wszystko w porządku, artysta zmieniła styl życia.

"

Przestałam pić alkohol, bo wiem, że on może niekorzystnie wpływać na struny głosowe. Nie palę i piję dużo wody. Jem teraz dużo zdrowiej i zaczęłam ćwiczyć. To działa zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym, dlatego będę to kontynuować – zapowiedziała w wywiadzie dla magazynu „People”.

"

Piosenkarka wyznała, że teraz po każdym wywiadzie czy występie dużo odpoczywa, ponieważ nie chce już nigdy więcej poddawać się tego typu operacji.

"

Mój zespół bardzo dba o to, żebym zawsze po długim dniu pracy miała dzień wolny. Powiedziałam im: „Wygląda na to, że zawsze po tym, kiedy wydam album, mam operację. Nie mogę tak dłużej żyć. Nie mogę przechodzić zabiegów co rok!” – dodała.

"

Mimo to Meghan Trainor pracuje właśnie nad nową płytą, która ukaże się jeszcze w tym roku.

Przeczytaj więcej