Meloradio i Kayah ze świąteczną piosenką dla słuchaczy

18.12.2020 14:01

Meloradio przygotowało wyjątkową niespodziankę - świąteczny utwór „To spotkanie”, zaśpiewany wspólnie przez Kayah i Małgorzatę Kościelniak. Piosenka trafiła do wszystkich serwisów streamingowych i do serwisu YouTube.

Kayah i Gosia Kościelniak

- To naprawdę przemiłe, że z okazji Świąt mogą powstawać takie piękne utwory. Przyznaję, jest bardzo trudno, wymyślić coś nowego, bo piosenek świątecznych powstało już całe mnóstwo. Tym bardziej cieszę się, że Dawid Bas z Małgosią Kościelniak stworzyli tak uroczy utwór i jeszcze mnie do niego zaprosili. - przyznaje Kayah.

- To wielka przyjemność mieć w zespole Meloradia tak zdolne osoby, które przed świętami zechciały podzielić się z naszymi słuchaczami swoim talentem. - mówi Krystian Karwaszewski, Redaktor Naczelny i Dyrektor Programowy Meloradia.

Świąteczna piosenka od Meloradia w tym roku jest szczególnym prezentem dla słuchaczy:

- Chcieliśmy, by nasza tegoroczna piosenka dawała słuchaczom odrobinę spokoju w tych niełatwych dla wszystkich czasach – opowiada Dawid Bas, pomysłodawca, kompozytor i producent muzyczny utworu. - A ponieważ ze spokojem i harmonią idealnie kojarzą się instrumenty akustyczne, właśnie na takie ciepłe, akustyczne brzmienie zdecydowaliśmy się w tym roku.

Utwór zyskał szczególny klimat i charakter zarówno w warstwie muzycznej, jak również lirycznej – za sprawą urokliwego tekstu napisanego przez Małgorzatę Kościelniak.

- Słowa do tej piosenki powstały ponad rok temu, kiedy nagrywaliśmy pierwszą, zupełnie inną jej wersję. W tym roku w niesamowity sposób nabrały jednak zupełnie innego, poruszającego znaczenia- zdradza Małgorzata Kościelniak. - Ogromnie się cieszę,
że mogłyśmy zaśpiewać ten utwór wspólnie z Kayah. Mam nadzieję, że sprawi słuchaczom Meloradia wiele przyjemności.

Piosenki „To spotkanie” można słuchać na antenie stacji, we wszystkich streamingowych serwisach muzycznych i w serwisie YouTube.

Na antenie Meloradia aż do 23 grudnia trwa zabawa „Wymarzony prezent”. Stacja gra też klimatyczną, świąteczną muzykę.

Przeczytaj więcej