Michael Bublé: Tego na pewno o nim nie wiedzieliście!

29.08.2019 12:48

Michael Bublé już niebawem odwiedzi Polskę – 19 września pojawi się w Atlas Arenie w Łodzi, z kolei 20 września w Arenie Kraków. Poniżej przedstawiamy kilka ciekawostek na jego temat.

Michael Buble

fot. materiały prasowe

1) Bublé od zawsze interesował się muzyką, jednak w dzieciństwie marzył również o tym, aby zostać zawodowym hokeistą. Mimo, że jego kariera potoczyła się inaczej, artysta jest aktualnie współwłaścicielem klubu hokejowego - Vancouver Giants w jego rodzinnym mieście, gdzie wspiera młodych sportowców.

2) W programie telewizyjnym „The Big Interview With Dan Rather” Bublé ujawnił swój ukryty talent – umiejętność naśladowania innych wokalistów. Podczas wywiadu wcielił się między innymi w Elvisa Presleya – „Króla Rock and Rolla”. W swoim teledysku do utworu „Hollywood” przybiera również postać Justina Biebera.

3) Zanim zaczął muzyczną karierę, Bublé zajmował się zupełnie inną pracą. Idąc śladami ojca, w wieku od 14 do 20 lat pracował jako rybak. Wakacje szkolne spędzał na kutrze, łowiąc łososie. Do dziś artysta wspomina morskie wyprawy jako ciężką lekcję życia.

4) W 2016 roku, Michael wprowadził na rynek własne perfumy dla kobiet, które z łatwością można kupić za pośrednictwem strony internetowej. Również mężczyźni mogą tam znaleźć coś dla siebie.

5) Oprócz śpiewania, artysta miał również swój epizod w świecie aktorskim. Na początku swojej kariery wystąpił w popularnym serialu science fiction – „Z archiwum X”. Został jednak zwolniony z planu za popełnienie prymitywnego błędu. Historia wyglądała następująco:

"

Przysięgam na Boga, byłem strasznie głodny i zabrałem hot-doga ze stołu. A ta kobieta powiedziała, że nigdy więcej nie będę pracował w Hollywood, że zostanę wpisany na czarną listę i nigdy, przenigdy nie dostanę pracy w tym biznesie.

"

6) Michael Bublé ma na swoim koncie wiele hitów, ale jak się okazuje, artysta nigdy nie uczył się czytać ani pisać muzyki. Mówi jednak, że mimo to, proces powstawania jego piosenek jest bardzo emocjonalny i przyjemny.

Przeczytaj więcej