Paloma Faith opublikowała teledysk do utworu „Better Than This”

15.09.2020 11:19

W piosence „Better Than This” można usłyszeć charakterystyczne brzmienie artystki, za które fani ją pokochali. Utwór został nagrany podczas miesięcy spędzonych w kwarantannie.

Paloma Faith

fot. materiały prasowe

Teledysk do utworu „Better Than This” został wyreżyserowany przez Davida Wlisona w rodzinnym mieście Palomy - Hackney. Nakręcone w jednym, nieprzerywanym ujęciu wideo pokazuje artystkę i ciągle powtarzane przez ludzkość błędy. Problemy przedstawione w klipie dotyczą między innymi: zmian klimatu, brutalności policji, walki klas, czy wojny.

Singiel opowiada o dziurach w naszej psychice, które staramy się zapełnić miłością i relacjami. „To piosenka o miłości dla osób, które są tymi „na zawsze”. Nie wiem, czy kiedykolwiek słyszałam lovesong w tym stylu” – mówi artystka.

W czasie pandemii Covid-19 Paloma Faith spędzała czas na tworzeniu, uczeniu się produkcji muzycznej oraz na rozmyślaniach na temat świata i jego problemów. Ten okres był dla niej wyjątkowo owocny. Zrozumiała, że przez większość swojej kariery czuła się jak zwierzę na wybiegu. Teraz może wreszcie skupić się na tym co naprawdę ma dla niej znaczenie. Paloma wyszła z kwarantanny z nowym spojrzeniem na świat i pomysłem na siebie. To nowa wersja Palomy Faith – nie jest weteranką sceny i ikoną show-biznesu, a 22-letnią studentką sztuki, którą kieruje jej własna kreatywność.

Źródło: informacja prasowa

Przeczytaj więcej