Premiera debiutanckiego albumu The Kid LAROI

19.11.2023 10:15

The Kid LAROI z dumą prezentuje niecierpliwe wyczekiwany debiutancki album „THE FIRST TIME”! Krążek składa się z 20 utworów i stanowi niezbity dowód na to, że The Kid LAROI nie ma sobie równych.

The Kid LAROI

fot. materiały promocyjne

Aby uczcić premierę, artysta podzielił się teledyskiem w reżyserii Cole’a Bennetta do nowego singla – otwierającego płytę utworu „SORRY”. Klip jest ukłonem w stronę jednego z jego pierwszych teledysków, „Let Her Go”. Soulowy sampel w rytmie 808 towarzyszy szczeremu wyznaniu: „Każdego dnia budzę się ze strachem, że można mi to odebrać”.

Ten album to prawdziwa plejada gwiazd – do LAROI dołączyli m.in. Justin Bieber w utworze „STRANGERS PT. 2 (Interlude) oraz YoungBoy Never Broke Again i Robert Glasper w „CALL ME INSTEAD”.

Płyta kończy się mocnym akcentem w utworze „KIDS ARE GROWING UP”: „Dorastając, oglądałem wywiady z moimi ulubionymi raperami; nie wierzyłem, kiedy mówili, że to nie jest takie, jakie się wydaje, ale teraz, kiedy tu jestem, zdaję sobie sprawę, że mówili prawdę”.

The Kid LAROI nie od dziś wyróżnia się na tle rówieśników. Album „THE FIRST TIME” to zróżnicowany kawałek jego dorobku inspirowany charakterystyczną hybrydą hip-hopu, popu, alternatywy i indie. Jesteście gotowi, żeby po raz pierwszy doświadczyć „THE FIRST TIIME”?

Źródło: informacja prasowa