Premiera wyczekiwanego „The Album” Jonas Brothers

15.05.2023 12:11

Nominowane do nagrody Grammy trio Jonas Brothers prezentuje niecierpliwie wyczekiwany „The Album”.

Jonas Brothers

fot. materiały promocyjne

Zespół napisał i nagrał płytę z Jonem Bellionem (Justin Bieber, Maroon 5, Halsey). Wspólnie odkryli nowe brzmienie zespołu, w pełni wykorzystując swoje zasoby. Teraz zapraszają nas w nieprzewidywalną, kreatywną podróż, na którą zdecydowanie warto było czekać. Wydawnictwo promowały świetnie przyjęte single „Wings” oraz „Waffle House”.

Zespół komentuje: – Podróż, w którą zabrała nas ta płyta, była jedynym w swoim rodzaju doświadczeniem, a możliwość podzielenia się z Wami tymi piosenkami wiele dla nas znaczy. Dziękujemy niesamowitemu Jonowi Bellionowi za pomoc w ożywieniu tego dzieła. Jesteśmy bardzo dumni z tych piosenek i mamy nadzieję, że pokochacie je tak samo jak my. „The Album” należy do Was! 

Jonas Brothers utorowali drogę dla „The Album” dzięki dwóm dobrze przyjętym przez krytyków singlom („Wings” i „Waffle House”), pięciu wyprzedanym koncertom na Broadwayu, wyprzedanemu show w londyńskim Royal Albert Hall i kameralnych występach w całych Stanach Zjednoczonych. Grupa zapowiedziała niedawno trasę po amerykańskich arenach i stadionach. Wyprodukowana przez Live Nation trasa – nazwana po prostu The Tour – przybliży fanom świat Jonas Brothers, którzy co noc zaśpiewają piosenki ze wszystkich pięciu albumów.

„The Album” to pierwszy pełnowymiarowy projekt Jonas Brothers od czasu platynowego „Happiness Begins” z 2019 roku, który zadebiutował na szczycie listy Billboard 200. Album zawierał pięciokrotnie platynowy, nominowany do nagrody Grammy przebój #1 „Sucker”.

Źródło: informacja prasowa