Ray Dalton z optymistycznym singlem na 2021 rok

10.01.2021 10:00

Ray Dalton to nominowany do nagrody Grammy artysta pochodzący z Seattle. Po wielkim sukcesie utworu "In My Bones" wydał nowy singiel "Don’t Make Me Miss You". 

Ray Dalton

fot. fot. materiały prasowe

Jak zwykle w przypadku tego twórcy, możemy spodziewać się podnoszącej na duchu piosenki, która wywoła uśmiech na naszych twarzach. A poza tym sprawi, że poznacie tego artystę jeszcze bliżej i z jeszcze innej strony.

"

Chciałbym, żeby ludzie znaleźli połączenie z moją duszą, życiem, sercem i umysłem. "Don’t Make Me Miss You" pokazuje moją bardziej romantyczną stronę. Chciałem złapać z ludźmi więź. Chciałem, żeby mogli powiedzieć – z Rayem mogę płakać, bawić się i pić tequille, Ray to mój najlepszy przyjaciel. Pamiętajcie, że jestem tu dla Was - mówi o utworze wokalista.

"

Ray Dalton, to artysta którego dobrze znacie z anteny Meloradia. Kamieniem węgielnym dla wielkiej kariery amerykańskiego piosenkarza był jego wielokrotnie nagradzany hip-hopowy hymn nagrany z Macklemorem i Ryanem Lewisem o nazwie "Can’t Hold Us". Udało mu się zdobyć numer jeden na czterech różnych listach Billboardu, tytuł najczęściej streamowanego utworu 2013 roku w Spotify i dwie nagrody MTV. Ray współtworzył także hit Madcona "Don’t Worry", który był numerem jeden w 21 krajach. Później nadszedł czas na solowy kawałek "In My Bones", który podbił radiostacje nie tylko w Polsce, ale też w Europie. Teraz czas na "Don’t Make Me Miss You", który mamy nadzieję, że podbije 2021 rok!

Przeczytaj więcej