Ringo Starr: Robię to, o czym marzyłem

24.07.2017 15:17

Muzyk pracuje obecnie nad nową płytą. Krążek „Give More Love” ukaże się 15 września 2017 roku.

Ringo Starr: Robię to, o czym marzyłem

fot. ons.pl

Ringo Starr w wywiadzie dla magazynu „Billboard” opowiedział o pracy z Beatlesami, wyzwaniach, jakie stawia sobie każdego dnia i przepisie na sukces.

"

Uwielbiam radość. Uwielbiam światło. Wciąż robię to, o czym marzyłem, mając 13 lat – gram. Myślę, że to pomaga. Ogólnie rzecz ujmując, dla mnie najważniejsze są pokój, miłość i radość – powiedział.

"

Muzyk przyznał, że cieszy się z tego, że zespół The Beatles jest popularny od tak wielu lat i jego piosenki kochają młodzi ludzie.

"

Najważniejszą rzeczą z muzyką Beatlesów jest to, że bardzo ciężko pracowaliśmy i to nadal jest ważne. Te wszystkie piosenki, które napisali John i Paul oraz muzyka, którą graliśmy wciąż napawają mnie dumą. Pracowaliśmy bardzo sumiennie nad wszystkimi utworami, a każdego roku zachwyca się nimi coraz to nowa grupa nastolatków. Wiesz co mam na myśli? Ta muzyka rok po roku ma znaczenie. To mnie zdumiewa.

"

Starr planuje już jesienną trasę koncertową, w którą wyruszy, by promować swoją nową płytę „Give More Love”.

"

Dobrze się bawię z publicznością, bo dzieją się dwie rzeczy. Widzowie wiedzą, że ja ich kocham i ja wiem, że oni kochają mnie. Jestem dumny z muzyki, którą stworzyliśmy z Beatlesami i z tej, którą teraz tworzę sam. Dałem z siebie wszystko, nagrywając „Give More Love”. Po prostu zawsze robię wszystko, co możliwe – dodał.

"

Do współpracy nad nową płytą Ringo Starr zaprosił m.in.: Paula McCartneya, Petera Framptona, Edgara Wintera i Joe Walsha z zespołu The Eagles.

Przeczytaj więcej