Singiel „Last Christmas” ukaże się na winylu

26.11.2019 10:41

Wielki przebój zespołu Wham! swoją premierę miał dokładnie 35 lat temu. Z tej okazji ukaże się specjalny winyl z tą kompozycją.

Wham!

fot. EAST NEWS

Chyba nie ma osoby, która nie znałaby świątecznej piosenki „Last Christmas”. Utwór ukazał się 3 grudnia 1984 roku i od tamtej pory bije rekordy popularności.

W tym roku do kin trafi film o tym samym tytule, w którym usłyszymy także pierwszy od 2012 roku premierowy singiel George’a Michaela„This Is How (We Want You To Get High)”. „Last Christmas” to świąteczna komedia w reżyserii Paula Feiga. W filmie wystąpią m.in.: Emilia Clark, Emma Thompson oraz Michelle Yeoh. Akcja produkcji toczy się w okresie świątecznym w Londynie. 

Ale to nie wszystkie atrakcje, które przygotowali twórcy filmu. Na oficjalnej stronie internetowej promującej produkcję już 13 grudnia będzie można kupić specjalną białą płytę winylową zawierającą singiel „Last Christmas”. Na stronie B krążka znajdzie się piosenka „Everything She Wants”. Aby zdobyć winyl, trzeba się spieszyć, bo jest dostępny w limitowanej liczbie kopii.

album
Przeczytaj więcej