Specjalna edycja świątecznego albumu Leony Lewis

20.11.2021 10:00

19 listopada ukazała się specjalna edycja świątecznego albumu „Christmas, With Love Always”, która jest dostępna po raz pierwszy na winylu oraz w odświeżonej wersji w serwisach digitalowych.

Leona Lewis

fot. materiały promocyjne

„Christmas, With Love Always” zawiera oryginalną tracklistę wydanego w 2013 roku oraz 2 nowe utwory: „Kiss Me It’s Christmas” to idealna piosenka, dzięki której odliczanie do Świąt Bożego Narodzenia stanie się jeszcze przyjemniejsze. W serwisach digitalowych ukazała się specjalna wersja tego utworu w duecie z Ne-Yo. Została napisana przez Richarda „Biffa” Stannarda, który współpracował m.in. ze Spice Girls. Druga kompozycja to cover Bee Gees „If I Can’t Have You”, który został przearanżowany na fortepianową balladę, która idealnie odzwierciedla siłę głosu Leony Lewis.

Wydany w 2013 roku krążek „Christmas, With Love” na stałe zapisał się na liście świątecznych albumów, pochodzi z niego znakomicie przyjęty przez fanów na całym świecie utwór „One More Sleep”. Od lat znajduje się w czołówce najchętniej słuchanych świątecznych utworów zaraz obok królowej Świąt Bożego Narodzenia – Mariah Carey.

Leona Lewis w tym roku świętuje 15 lat od wygranej w brytyjskim programie „X Factor”, która otworzyła jej drzwi do światowej kariery. Przez ten czas wydała 5 studyjnych albumów i sprzedała ponad 35 milionów płyt na całym świecie. Pierwszy krążek „Spirit” został okrzyknięty najlepiej sprzedającym się debiutanckim albumem nagranym przez artystkę w XXI wieku. Wydany w 2007 roku singiel „Bleeding Love” był numerem jeden w 35 krajach, a w Wielkiej Brytanii nie schodził ze szczytu listy najpopularniejszych utworów przez 7 tygodni. Do dnia dzisiejszego utwór został przesłuchany ponad 2 miliardy razy.

55387b4684e1addaf2c4a8b00849000c

Tracklista LP:

Strona A

1. One More Sleep

2. Winter Wonderland

3. White Christmas

4. Your Hallelujah

5. Christmas (Baby Please Come Home)

6. Mr Right

Strona B

1. O Holy Night

2. I Wish it Could be Christmas Everyday

3. Ave Maria

4. Silent Night

5. Kiss Me It's Christmas (feat. Iain James)

6. If I Can't Have You

Źródło: informacja prasowa

Przeczytaj więcej