Sting wystąpi w Krakowie

22.11.2022 10:24

Artysta ponownie zagra w Polsce! Ostatnio mogliśmy go podziwiać na koncercie na Stadionie Narodowym w Warszawie w lipcu tego roku, a w 2023 roku muzyk odwiedzi Kraków.

Sting

fot. materiały prasowe

Sting odwiedzi Polskę w ramach trasy "My Songs". Artysta wystąpi 20 lipca 2023 roku w Tauron Arenie w Krakowie. Podczas występu z pewnością nie zabraknie takich przebojów jak „Every Breath You Take”, „Shape of my heart” „Englishman in New York” czy „Fields of Gold”. Fani usłyszą także piosenki z nowego albumu „The Bridge”.

Krążek „The Bridge” został napisany w trakcie pandemii. Sting opowiada na nim o osobistych stratach, zakłóceniach, zamknięciu oraz nadzwyczajnej sytuacji społecznej i politycznej.

Odkrywając mnogość koncepcji i teamtów, „The Bridge” reprezentuje trwałe i stale ewoluujące połączenie między ideami, kulturami, kontynentami, a nawet brzegami rzeki. To także spojrzenie na przeszłość – Sting rozważa nad swoją muzyką oraz miejscami, które go stworzyły i które są osadzone w jego DNA.

Wszystkie utwory na „The Bridge” zostały wyprodukowane przez Stinga i Martina Kierszenbauma, poza „Loving You” wyprodukowanym przez Stinga, Mayę Jane Coles i Martina Kierszenbauma. Za miks odpowiada Robert Orton, inżynierią zajęli się Donal Hodgson oraz Tony Lake, a za master odpowiada Gene Grimaldi z Oasis Mastering.