Tego lata ruszają rejsy po Tamizie z muzyką Robbiego Williamsa

31.07.2019 13:12

Muzyczna podróż rozpocznie się jeszcze w te wakacje. Fani Robbiego Williamsa będą mogli bawić się przy największych hitach artysty, oglądając kultowe zabytki Londynu.

Robbie Williams

fot. ons.pl

Lato, to przez wielu najbardziej wyczekiwana pora roku. W końcu w tym okresie świeci mnóstwo słońca, za sprawą którego wydzielają się w nas ogromne ilości endorfin. Podczas wakacyjnej zabawy nie może zabraknąć oczywiście muzyki. A jeśli w najbliższym czasie planujecie podróż do Londynu, to mamy dla Was propozycję nie do odrzucenia!  

"Party Boats", to tak zwane imprezowe łodzie. Są one popularne w wielu regionach świata, szczególnie w okresie wakacyjnym. Już niedługo wypłyną one na jedną z najdłuższych rzek Wysp Brytyjskich. Wszystko odbędzie się w towarzystwie muzyki Robbiego Williamsa. Na samą myśl o tym wydarzeniu, przypominają nam się słowa piosenki "Let Me Entertain You".

Cały rejs z muzyką serwowaną przez DJ'a potrwa 4 godziny. Jak zapewniają organizatorzy, poza ogromną dawką hitów angielskiego artysty, łódź będzie oferować 360-stopniowe widoki na rzekę, strefy muzyczne na dwóch poziomach, pokój poświęcony Robbiemu i przestrzeń do relaksu. A w razie niesprzyjających warunków atmosferycznych będzie gdzie się schować. Sprzedaż biletów rusza 31 sierpnia. Ciekawe czy pojawi się tam Robbie?

Przeczytaj więcej