The Weeknd zadebiutuje w filmie „Uncut Gems”

25.07.2019 10:57

Muzyk znany z przeboju „I Feel It Coming” postanowił spróbować swoich sił w aktorstwie. Już wkrótce zobaczymy go na srebrnym ekranie w produkcji zatytułowanej „Uncut Gems”.

The Weeknd

fot. REX/Shutterstock/EAST NEWS

Akcja thrillera kryminalnego z elementami komedii „Uncut Gems” toczy się w Nowym Jorku. Głównym bohaterem jest charyzmatyczny jubiler Howard Ratner, który pragnie sięgnąć po jeszcze więcej. Pewnego razu zaczyna obstawiać zakłady na bardzo wysokie stawki, które mogą przynieść mu fortunę. Musi jednak pogodzić biznes i rodzinę, a także uważać na przeciwników czyhających na jego pomyłkę.

W roli głównej wystąpi Adam Sandler. Oprócz niego na ekranie zobaczymy też m.in.: amerykańskiego koszykarza Kevina Garnetta, Julię Fox, Idinę Menzel czy Lakeitha Stanfielda. Na razie nie wiadomo, w jaką konkretnie postać wcieli się The Weeknd, ale będzie to jego filmowy debiut.

Premiera „Uncut Gems” odbędzie się we wrześniu podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Toronto. Natomiast dla szerszej publiczności produkcja będzie dostępna od 13 grudnia.

Przeczytaj więcej