Tom Grennan prezentuje klip do utworu „Here”

07.02.2023 11:33

Piosenka zapowiada album „What Ifs & Maybes”. Płyta ukaże się 9 czerwca 2023 roku.

Tom Grennan

fot. materiały promocyjne

Piosenka „Here” symbolizuje solidarność i wspólnotę, które są naszym ratunkiem w najtrudniejszych momentach.

Tom opowiada: „Biorąc pod uwagę to, co dzieje się na świecie, gdy tak wielu ludzi boryka się z problemami finansowymi, COVID-em i całym mnóstwem innych rzeczy… To jedna z tych piosenek, które pomagają uwierzyć, że w twoim życiu jest ktoś, kto wspiera cię w tej walce. Ona wciąż trwa, jednak jest ktoś, z kim możesz się nią podzielić. Możecie robić to razem, a nie na własną rękę. O tym właśnie opowiada ten singiel: jeśli jestem tu przy tobie, proszę, też bądź przy mnie”.

„What Ifs & Maybes” to historia Toma Grennana, który jest zadowolony ze swojego życia. Historia artysty, który wie, że właśnie skończył pisać i nagrywać najlepszy i najodważniejszy do tej pory album. Historia tekściarza, którego celem jest podniesienie słuchaczy na duchu. Trzeci album Toma to przede wszystkim zbiór piosenek, których źródłem energii jest jego wszechobecna radość. W pracy, podczas zabawy, w domu – ogarnia go na każdym kroku. Tom wciąż pamięta, że tak naprawdę wszystko może się wydarzyć.

Nazwa albumu „What Ifs & Maybes” nie jest więc przypadkowa. „Nigdy nie wiesz, co się wydarzy! Idź za głosem serca, nie słuchaj głowy. Czasem to, co nieznane, przynosi miłość, piękno i kolory. Nie bój się skoczyć w nieznane. To naprawdę ekscytujące!”.

W marcu Tom uda się w trasę koncertową, która już teraz cieszy się uznaniem fanów. Wraz ze swoim teamem długo pracował nad obniżeniem kosztów biletów. Odrzucając wszystkie opcje biletów VIP oraz rezygnując z systemu Platinum, koncerty Toma Grennana stały się dostępne dla każdego.

Źródło: informacja prasowa