Tom Grennan zdradza szczegóły dotyczące nowego albumu

03.08.2022 09:47

Mimo że jego drugi album studyjny ukazał się zaledwie rok temu, muzyk już ukończył pracę nad nową płytą. Znajdą się na niej m.in. piosenki o ukochanej artysty.

Tom Grennan

fot. materiały promocyjne

Tom Grennan w jednym z wywiadów opowiedział o pracy nad trzecim albumem studyjnym. Muzyk zdradził, że nie będzie na nim romantycznych ballad.

"

Wyjechałem na wieś, miałem jeszcze dwa tygodnie i po prostu pisaliśmy. Około trzeciej nad ranem, stwierdziliśmy, że nikt nie potrzebuje w swoim życiu kolejnej cholernej ballady. Czy wiesz o co mi chodzi? Dla mnie to było tak, że chcę się dobrze bawić i chcę zmienić swoje brzmienie. I czuję, że ta cała nowa płyta, a zwłaszcza „All These Nights”, jest jak początek, gdzie przedstawiam ludziom moje nowe brzmienie. Więc to jest ekscytujące, zabawne, jest w szybkim tempie i po prostu wydaje mi się, że to po prostu inny ja i jestem podekscytowany. Niektórym może się to nie podobać, niektórzy miejmy nadzieję, że to pokochają. Ale zobaczymy, w jakim kierunku to wszystko zmierza - powiedział.

"

Na płycie znajdą się też piosenki napisane specjalnie dla ukochanej Grennana. Artysta dodał, że album jest już ukończony i jest to dla niego zupełnie nowy rozdział.