Tysiące niebieskich serc dla fanów Eda Sheerana od Meloradia

10.08.2018 17:15

Dla wszystkich, którzy wybierają się na niedzielny koncert Eda Sheerana mamy niespodziankę - olbrzymie, niebieskie serca, które możecie zabrać ze sobą na to wydarzenie. 

Ed Sheeran

fot. Beata Siewicz/EAST NEWS

Podczas niedzielnego koncertu serca przydadzą się w trakcie piosenki "The A Team". To właśnie podczas tego utworu polski fan club Eda Sheerana zamierza sprawić niespodziankę swojemu idolowi. Fani zgromadzeni na płycie, proszeni są w trakcie pierwszych dźwięków piosenki o uniesienie jak najwyżej serc (niebieskich, pomarańczowych lub zielonych) i podświetlenie ich, np. latarkami telefonu.Dokładnie tak, jak miało to miejsce trzy lata temu na Torwarze, podczas poprzedniej wizyty Sheerana w Polsce.

Serca można oczywiście przygotować samemu, albo skorzystać z tych, które my przygotowaliśmy. W niedzielę od 15:30 będą Wam je rozdawać nasze hostessy, w dwóch miejscach pod Stadionem Narodowym: przy bramie nr 2 od strony Ronda Waszyngtona i przy bramach od strony Wybrzeża Szczecińskiego.

20180810_153249

... a po koncercie program z mnóstwem niespodzianek dla fanów

W niedzielę od 22:00 zapraszamy na specjalny program do Meloradia!Zagramy Wam mnóstwo przebojów Eda Sheerana oraz piosenek, które napisał dla innych artystów. Tuż po koncercie będzie okazja, by zadzwonić do nas na antenę, pozdrowić swoich znajomych i opowiedzieć, jak się bawiliście.Najlepsze koncertowe zdjęcia wrzucone na Instagrama i oznaczone #meloradio nagrodzimy płytami CD, winylami i koncertowymi gadżetami.

Koniecznie bądźcie w niedzielny wieczór z Meloradiem!

Przeczytaj więcej