VIRAL ALERT: Piotr Zioła „Safari”

12.09.2019 11:19

Za sprawą najnowszego odcinka „Mam Talent” i występującego w nim duetu akrobatycznego Marysia i Julian, utwór Piotra Zioły „Safari” przeżywa renesans swojej popularności. Piosenka pochodząca z debiutanckiego albumy artysty „Revolving Door”, posłużyła jako muzyczne tło podczas przejmującego występu uczestników, którym zachwycili jurorów. 

Piotr Zioła

fot. materiały prasowe

Od razu po emisji programu „Safari” zyskało viralową popularność: piosenka w serwisach cyfrowych oraz teledysk do tego utworu pomnożyły ilości wyświetleń, a singiel znalazł się w TOP5 wyszukiwań w polskim Shazam.

Ogrom pozytywnych komentarzy, które pojawiły się w ostatnich dnia, wskazuje jasno, że „Safari” może być „czarnym koniem” na polskich listach przebojów tej jesieni! Pod klipem na YouTube pojawiły się komentarze zachwyconych internautów:

"

Jak to się stało, że takie złoto nie było mi znane? 

Usłyszałam w mam talent dlaczego dopiero teraz??? Piękne

"

Piotr Zioła to wokalista i kompozytor charakteryzujący się niezwykle oryginalną barwą głosu. Jego debiutancki album „Revolving Door” został nagrodzony Fryderykiem 2017 w kategorii "Fonograficzny Debiut Roku". Płyta utrzymana jest w klimacie muzyki rozrywkowej lat 50. i 60. czyli okresu, który najbardziej inspiruje Piotra.
Artysta zaprosił do współpracy m.in. Gabę Kulkę, Natalię Przybysz i Karolinę Kozak. Single „Podobny” i „W ciemno” pojawiły się na Liście Przebojów Trójki i Liście Przebojów Radia Zet. Ziołę można usłyszeć również w piosenkach: „Przyjmij brak” duetu Rysy (wspólnie z Justyną Święs), „Kolor czerwieni” Wojtka Mazolewskiego czy „Bilet” Flirtini.

Źródło: materiały prasowe

Przeczytaj więcej