Varius Manx & Kasia Stankiewicz już 12 stycznia wystąpi w Warszawie

07.01.2019 13:20

Varius Manx i Kasia Stankiewicz 12 stycznia wystąpi w Klubie Stodoła. Koncert odbędzie się w ramach trasy promującej najnowszą płytę zespołu „ENT”. Gościnnie z zespołem wystąpi kwartet smyczkowy „Classic Sisters.  

Varius Manx & Kasia Stankiewicz

fot. materiały prasowe

Na koncercie, który odbędzie się 12 stycznia 2019 roku w Klubie Stodoła w Warszawie, Kasia Stankiewicz zaśpiewa premierowy materiał stworzony wraz z zespołem Varius Manx w ramach nowego albumu „Ent”. Będzie dużo nowości, a wśród nich grupa zaprezentuje kolejny singiel „Kot bez ogona”, ale z całą pewnością nie zabraknie też starych, dobrze wszystkim znanych przebojów.

Koncert będzie wyjątkowy nie tylko z powodu premiery płyty. Zespół wraz z Kasią Stankiewicz pragnie przenieść widzów do swojego wyjątkowego, baśniowego świata przy pomocy wideo-rysunkowych wizualizacji wyświetlanych na aż trzech ekranach otaczających zespół. Muzycy zabiorą słuchaczy w podróż do świata natury, a wszechobecne projekcje niemal namacalnie przeniosą koncert do lasu lub w dalekie góry. Założenie jest jedno: ma być pięknie, nastrojowo i tak jak nigdzie indziej. Gościnnie z zespołem wystąpi żeński kwartet smyczkowy „Classic Sisters”. 

Zespół dopiero co obchodził 25 lecie, co zostało bardzo wyraźnie dostrzeżone na rynku muzycznym. Ostatni czas obfitował w sukcesy. Fani oraz krytycy znakomicie odebrali jubileuszową trasę koncertową, a Festiwal Opolski w szczególny sposób uhonorował zespół Varius Manx i Kasię Stankiewicz licznymi nagrodami. Utwory „Ameryka” i „Piątek” - efekty wspólnej pracy po dłuższej rozłące - osiągnęły miliony wyświetleń oraz zaskarbiły sobie zaufanie i przychylność ogromnej ilości fanów oraz krytyków muzycznych. Wszystko to umocniło współpracę Kasi Stankiewicz z zespołem Varius Manx, czego efektem jest wyjątkowa w ich dorobku płyta „Ent”.

Bilety: (miejsca siedzące):

KAT. III - 89 PLN

KAT. II - 99 PLN

KAT. I - 119 PLN

do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)

Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ticketclub.pl

Źródło: materiały prasowe

Przeczytaj więcej