Varius Manx i Kasia Stankiewicz w klipie do utworu „Księżyc się zmęczył”

20.12.2018 10:53

Piosenka „Księżyc się zmęczył” pochodzi z najnowszego albumu zespołu zatytułowanego „Ent”. Płyta ukazała się 13 kwietnia 2018 roku.

Kasia Stankiewicz

fot. Piotr Matusewicz/EAST NEWS

Teledysk do piosenki „Księżyc się zmęczył” oparty jest na wizualizacjach i pionowych nagraniach telefonicznych. Za reżyserię klipu odpowiada Michał Pańszczyk.

"

Wiele miesięcy temu, jak na muzyczny zespół przystało, mieliśmy z Variuskami sesję zdjęciową i przy okazji nagrywaliśmy obrazki do kilku piosenek z „Enta”. Michał Pańszczyk, który był odpowiedzialny za to, mówi, że mam do wykorzystania całą bajkową przestrzeń i że mam zagrać coś do tej piosenki. Takie trochę działanie niby aktorskie. Spontanicznie wzięłam telefon i zaczęłam robić sobie sama video. Michał ze swoją załogą zrobili całą resztę i mamy liryczny obrazek do jednej z moich ulubionych piosenek z pięknego Enta”, „Księżyc się zmęczył” – napisała Kasia Stankiewicz na Facebooku.

"

Zobaczcie ten teledysk.

Płyta „Ent” ukazała się w dwóch wersjach: standardowej w kolorze zielonym oraz de luxe w kolorze czarnym z trzema dodatkowymi premierowymi utworami, a także nową akustyczną wersją „Piosenki księżycowej”. 

Przeczytaj więcej